Jacek
518 633 181

Kunickiego 28,
61-418 Poznań

Remontuj
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szpachlowanie Poznań

Oferuję Państwu profesjonalne szpachlowanie w Poznaniu oraz okolicznych miejscowościach. Dbam o wysoką jakość realizacji usług na każdym etapie, aby wszyscy klienci byli w pełni zadowoleni z efektu końcowego. Na początek, dokładnie planuję swoją pracę, a następnie przystępuję do przygotowania powierzchni, co obejmuje np. wyjęcie gwoździ, gniazdek i innych elementów, które wystają ze ściany. Potem dokonuję gruntowania, przy użyciu zakupionego wcześniej środka, przeznaczonego specjalnie do tego celu. Po jego wyschnięciu, rozpoczynam samo szpachlowanie, z uwagą uzupełniając każdy ubytek. W ten sposób, zakrywam też zamontowane przewody elektryczne. Zawsze po nałożeniu materiału, starannie wyrównuję powierzchnię, aby była idealnie gładka. Jeśli okaże się to potrzebne, dokonuję również zabezpieczenia narożników.

Chętnie wysłuchuję wszelkich sugestii z Państwa strony i nie zamykam się na negocjowanie cen. Sam zajmuję się dostarczeniem niezbędnych materiałów, aby klienci nie tracili na to swojego czasu. Zawsze chronię też znajdujące się w pomieszczeniu wyposażenie przed przypadkowym pobrudzeniem.

Formularz kontaktowy

Wyślij e-mail
(opcjonalnie)

 

 

Facebook
Instagram