Jacek
518 633 181

Kunickiego 28,
61-418 Poznań

Remontuj
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykończenie mieszkania pod klucz

Od momentu kupienia mieszkania zazwyczaj trzeba przebyć długą drogę, aby w końcu móc się wprowadzić. Należy między innymi znaleźć i zakupić materiały do przeprowadzenia różnorodnych prac, zrealizować je, a także posprzątać powstały bałagan. Mogą Państwo jednak tego uniknąć, zamawiając u mnie wykończenie mieszkania pod klucz w Poznaniu lub okolicach. Dzięki temu, że wszystkie prace wykonuję samodzielnie i nie zatrudniam pomocników, zapewniam atrakcyjne ceny usług remontowych.


Mogę zająć się między innymi gipsowaniem, szpachlowaniem oraz malowaniem ścian i sufitów, co pozwoli odświeżyć ich wygląd, nadając nowe oblicze całemu wnętrzu. Do moich specjalności należy również układanie płytek, które zawsze wykonuję w sposób dokładny i estetyczny. Montuję drzwi (w tym również te marki Porta), projektuję i instaluję szafy wnękowe, a także tworzę ścianki działowe. Ponadto, zajmuję się instalacjami hydraulicznymi i elektrycznymi, a nawet wykonuję drobne prace z zakresu spawalnictwa oraz ślusarstwa.


Oszczędzając Państwa czas, sam dostarczam materiały i aby niczego nie zniszczyć, dokładnie zabezpieczam wyposażenie pomieszczenia przed rozpoczęciem prac remontowych. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu.

Formularz kontaktowy

Wyślij e-mail
(opcjonalnie)

 

 

Facebook
Instagram