Jacek
518 633 181

Kunickiego 28,
61-418 Poznań

Remontuj
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Malowanie

Jedną ze specjalności firmy Remontuj stanowi malowanie. Poznań to lokalizacja mojej siedziby i na terenie tego miasta oraz najbliższych okolic prowadzę swoją działalność.

Zawsze pracuję dokładnie i dbam o każdy szczegół, korzystając ze zdobytej przez lata wiedzy i doświadczenia. Nie brakuje mi też kreatywności, dzięki czemu wybieram najwłaściwsze w danej sytuacji rozwiązanie tak, aby było solidne i spełniało oczekiwania klienta w stu procentach. Dysponuję własnym transportem, więc mogę przewieźć cały potrzebny sprzęt i materiały. Zapewniam także przystępne ceny, aby moje usługi malarskie stanowiły ofertę na każdą kieszeń.

Dzięki malowaniu mieszkania, mogą Państwo podnieść jego walory estetyczne i swój komfort życia. Zdarza się, że nowy kolor całkowicie zmienia wygląd pomieszczenia i odświeża jego aranżację. Przemalowane wnętrza stają się bardziej schludne i czyste, co może również znacząco wpłynąć na nasze samopoczucie.

Warto więc zdecydować się na tego rodzaju zmiany i skorzystać z oferty firmy Remontuj. Decydując się na moje usługi, nie muszą się Państwo obawiać niepożądanych zabrudzeń ani opóźnień w realizacji zlecenia. Każdą pracę wykonuję czysto i ściśle trzymam się wyznaczonych wcześniej terminów.

Niektórym wydaje się, że malowanie mieszkania mogą przeprowadzić samodzielnie. Należy jednak pamiętać, że nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Na rynku pojawiają się bowiem farby bazujące na nowych technologiach i jeśli zostaną niewłaściwie zastosowane, mogą np. ulec zmatowieniu lub łuszczeniu. Poza tym, niejednokrotnie zdarza się, że po zakończonej pracy pozostają nieestetyczne smugi. Można tego wszystkiego uniknąć, powierzając to zadanie profesjonaliście. Potrafię odpowiednio dobrać materiał i użyć go zgodnie z przeznaczeniem, co pozwala mi zawsze osiągać zachwycający efekt końcowy.

Jestem otwarty na wszelkie sugestie, a także negocjacje odnośnie ceny. Nie marnuję Państwa czasu i sam przywożę na miejsce wszystkie niezbędne materiały. Zanim przystąpię do właściwej pracy, starannie zabezpieczam wnętrze i jego wyposażenie, aby zapobiec wszelkim zabrudzeniom.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług malowania w Poznaniu i jego pobliżu.

Formularz kontaktowy

Wyślij e-mail
(opcjonalnie)

 

 

Facebook
Instagram