Jacek
518 633 181

Kunickiego 28,
61-418 Poznań

Remontuj
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gipsowanie ścian

Można zaobserwować, że często po upływie kilku lat, użytkowane nieustannie pomieszczenie stopniowo się niszczy. Mianowicie, zaczynają być widoczne nierówności, pęknięcia, dziurki oraz inne niedoskonałości.

Mogą Państwo jednak rozwiązać ten problem inwestując w profesjonalne gipsowanie. Poznań i pobliskie mu miejscowości to teren mojej działalności, gdzie bez trudu dojeżdżam i bezpłatnie wyceniam tą usługę. Jest to zaskakująco szybki zabieg, dzięki któremu w krótkim czasie przywrócę dawny wygląd danej powierzchni i dostosuje ją do dalszych prac wykończeniowych.

Gipsowanie ścian wymaga odpowiednich umiejętności i merytorycznego przygotowania, dlatego najlepiej jest powierzyć to zadanie świetnie wykwalifikowanemu fachowcowi. W ten sposób, unikną Państwo nieprzewidzianych utrudnień i innych niepożądanych konsekwencji. Jedną z najważniejszych rzeczy, o jakich należy pamiętać podczas tego rodzaju prac, jest właściwe przechowywanie surowca. Warunki, w których magazynowane są spoiwa gipsowe, powinny zapewniać wyważony poziom suchości, nie dopuszczając jakichkolwiek śladów wilgoci.

Przed przystąpieniem do właściwej realizacji zadania, trzeba sprawdzić czy powierzchnia wpisuje się w ściśle określone wymagania, a co tym idzie, czy można przeprowadzić na niej prace. Podłoże powinno być trwałe, nośne i pozbawione wszelkich zabrudzeń. Nie należy też zapominać, że każda powierzchnia ma inne, charakterystyczne dla siebie uwarunkowania i biorąc je pod uwagę, specjalista musi wybrać odpowiednią metodę gipsowania. Usługa ta może być wykonana jedynie w temperaturze dodatniej pomieszczenia, a podłoże nie powinno być chłodniejsze niż 5 stopni Celsjusza. Co więcej, tego rodzaju materiału w ogóle nie nakłada się w przypadku powierzchni z tworzywa sztucznego, metalu lub drewna.

Gdy prace dobiegną końca, wnętrze powinno być solidnie przewietrzone, a malowanie lub inne usługi mogą zostać wykonane dopiero, gdy zaprawa zupełnie wyschnie. Po gipsowaniu ścian, najlepszym pomysłem będzie wybór do malowania farby innej niż wapienna. Jest to zwykle wstęp do dalszych prac budowlanych renowacyjnych w domu, mieszkaniu lub siedzibie firmy.

Samodzielnie przeprowadzam zarówno gipsowanie ścian, jak i kompleksowe remonty mieszkań w Poznaniu i okolicach. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Formularz kontaktowy

Wyślij e-mail
(opcjonalnie)

 

 

Facebook
Instagram