Referencje

Dodaj swoja opinię o mojej pracy
Kasia
30-10-19, 19:54
Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panem Jackiem. Do Pana Jacka trafiłam z polecenia i jestem za to bardzo wdzięczna. Cały remont przebiegł bardzo profesjonalnie. Pomimo że doszło kilka niestandardowych zadań do wykonania, nie spotkałam się z niechęcią, a wręcz przeciwnie zostały wykonane szybko i bezproblemowo. Mieszkanie jest piękne odnowione. Bardzo polecam usługi Pana Jacka :)

Eugenia i Michał
08-05-19, 16:27
Nie mając jeszcze lokum, pod koniec 2018 szukałam fachowca do wykończenia mieszkania "pod klucz" i przypadkiem w internecie znalazłam Małżeński Duet z pięknymi referencjami. Zadzwoniłam i tak już zostało. Dla Pana Jacka nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania, a wprawna ręka Pani Izy prócz pracy jest nieodzowna do podpowiadania praktycznych rozwiązań. Małżeństwo pełne profesjonalnego polotu, znające modne trendy, mili,empatyczni, komunikatywni, życzliwi, uczciwi, solidni, dokładni w szczegółach i mogłabym dalej wymieniać pozytywne cechy. Przy tym Duecie zbędny jest nadzór. Zostawiliśmy materiały,klucze i długo nas nie było.Termin umówiony to koniec kwietnia 2019, ale ku naszej radości trochę uległ skróceniu. Obecnie mieszkanie jest już wykończone i nie błyszczy, a lśni - mieszkanie czyściutkie, odkurzone i nawet umyte okna - nie do pomyślenia przy innych fachowcach. Jeśli komuś zależy na zaoszczędzeniu sobie zdrowia i nerwów z fachowcami, gorąco ich polecamy i gwarantujemy, że nikt nie będzie żałował.

Basia i Maciej
21-01-19, 17:46
Pan Jacek i pani Iza to fachowcy godni polecenia.
Zakres prac w naszym domu był spory i obejmował cztery pomieszczenia, z wyburzaniem ściany włącznie.
Chyba nikt nie lubi remontów a do tego tak gruntownych jak to miało miejsce u mnie. Jacek&Iza uporali się z zaplanowanym jak również (jak to zazwyczaj bywa przy okazji temontów w starych domach) niezaplanowanym zakresem prac w nie cały miesiąc!!! Jak dla nas mistrzostwo świata?
Kawał dobrej roboty! A do tego czysto, sprawnie, baaaardzo dokładnie, na wcześniej ustalonych warunkach i za ustaloną kwotę. Tak jak miało być i wyszło PIĘKNIE!!!
Raz jeszcze bardzo Wam dziękujemy!!!
I wszystkim polecamy bo jesteście w 100% fachowcami??‍♀️??‍♂️

Tomasz
21-10-18, 12:46
`Za remont mieszkania miałem się zabrać od dłuższego czasu. Kiedy trafiłem na Pana Jacka okazało się, że może się wziąć do pracy szybciej, niż sądziłem, co było pozytywnym zaskoczeniem.

Remont zakładał: usunięcie pęknieć na ścianach i wszelkich ubytków, odmalowanie 2 pokojów i przedpokoju, drobne modyfikacje w instalacji elektrycznej oraz wykonanie korytka na kable przy szafce pod telewizor. Na koniec montaż nowych listew przypodłogowych.

Już pierwszego dnia byłem pod wrażeniem pracy duetu Pana Jacka i jego żony. Przyjechali całkowicie przygotowani, także już pierwszego dnia korytko oraz modyfikacje instalacji elektrycznej były rozpoczęte, ściany zagruntowane. Problemu nie stanowiły też dodatkowe drobne prace, których wcześniej nie przewidzieliśmy.

Tempo pracy było niesamowite, cały remont miałem zrobiony w 5 dni, gdzie ostatniego dnia odbył się tylko montaż listew i drobne poprawki malarskie. Muszę pochwalić przede wszystkim dbałość o porządek i zabezpieczenie miejsca pracy, a także dokładność. Z wykonanych prac jestem bardzo zadowolony.

Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Jacka, nie trzeba go pilnować na każdym kroku, z kontaktem telefoniczym również nie ma problemu oraz jest punktualny.

Małgorzata
18-07-18, 18:52
Po 6 tygodniach rozstałam się z p. Jackiem i jego żoną. Moje mieszkanie przeszło kapitalny remont. Zostały wymienione kafle na podłogach, na ścianach łazienki, ubikacji. Ściany w pokojach zostały wyszpachlowane i pomalowane. Zrobiono podwieszane sufity, zabudowano rury. W pokojach położono panele. Wymieniono kaloryfery. Wymieniam te wszystkie prace żeby przymierzajacy się do remontu wiedział, że można te wszystkie prace powierzyć Panu Jackowi bo poradzi sobie z nimi tak jak u mnie bardzo dobrze. Kosmetycznymi pracami i wyczuciem smaku wspiera swojego męża pani Iza. Dziękuję tej zgranej ekipie i polecam usługi.

Mariola
13-03-18, 15:16
13.03.2018
W miesiącu lutym Pan Jacek wraz z żoną remontowali moje mieszkanie.
Zakres prac to wymiana wanny w łazience, wymiana płytek w aneksie kuchennym,wymiana paneli podłogowych oraz malowanie całego mieszkania.
Począwszy od wyceny, ustalenia terminu i wykonania całej pracy-wszystko zrobione rzetelnie.
Muszę wspomnieć o podpowiedziach co do drobiazgów które poprawiają estetykę całości wykonanej pracy.
Jestem bardzo zadowolona z jej efektów.Gorąco polecam Firmę Pana Jacka.

Gosc
20-02-18, 17:55
Spozniona referencja :-) - Pan Jacek w listopadzie 2017 remontowal moje mieszkanie - szpachlowanie, malowanie, ukladanie paneli, generalny remont lazienki ( skuwanie plytek, wymiana rurek, ukladanie plytek). Jestem zadowolona z wykonania. Polecam.

Renata
20-02-18, 14:18
Z przyjemnością polecam firmę Pana Jacka i jego Żony jako rzetelną,terminową i profesjonalną.
Warunki ustalone odnośnie ceny i wykonywanych prac jasne, pomimo poszerzania zakresu zadań remontowych.
Wszystkie prace wykonane solidnie i dokładnie.
Pan Jacek i Pani Iza to przemili ludzie służący fachową radą popartą doświadczeniem a zarazem uśmiechnięci, punktualni, odbierający telefony pomimo ogromu zajęć.
Dziękuję ;-))

Maciej
20-02-18, 12:22
Zakres prac to wykończenie nowego mieszkania.
Łazienka:
Położenie płytek, zabudowa wanny, ceramiki, szafki, zmiana gniazdek i wyprowadzenia oświetlenia. Podłączenia oraz wykończenie ścian.

Salon, pokój:
Położenie paneli, przygotowanie ścian, malowanie

Położenie płytek w holu oraz kuchni. W tym na ścianie nad blatem.

Malowanie sufitowa, przesunięcie oświetlenia.

Od początku.
Kompleksowa przejrzysta wycena.
Ustalony termin zrealizowany bez żadnych problemów.
Prace wykonywane bardzo porządnie i sprawnie. Dobry kontakt i współpraca w trakcie prac. Wiele elementów ustalanych na bieżąco, duża elastyczność i kreatywność rozwiązań.

Całość prac wykonana bardzo czysto i porządnie. Schludnie. W mojej opinii bardzo profesjonalne podejście.

Reasumując bardzo polecam.

Marek i Karolina
06-02-18, 21:37
Firmę Pana Jacka polecili nam znajomi. Za pierwszym razem remontowana była kuchnia i przedpokój ,usługi które wykonał Pan Jacek to (równanie i gipsowanie ścian,obróbka okna,zabudowa pionów,podwieszanie sufitów z podłączeniem ledów,malowanie i położenie płytek na podłodze w obu pomieszczeniach.
W styczniu Pan Jacek wyremontował pokój syna,prace wykonane to (prostowanie i gipsowanie ścian,podwieszenie sufitu,zabudowa rurek,podłączenie ledów,malowanie oraz położenie tapety na jednej ścianie.Za każdym razem prace wykonane solidnie i w terminie.Gorąco polecam tę firmę.

Stasia i Maciej
21-11-17, 21:44
Pytając znajomych o firmę remontową dwie osoby poleciły nam tą samą osobę czyli Pana Jacka i jego żonę:). Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Remont wykonany dokładnie, starannie i szybko. Polecamy!

Małgorzata Lechowska
18-11-17, 10:25
Firma godna polecenia, profesjonalne wykonanie usługi ( szpachlowanie, malowanie ścian), szybko, dokładnie, bez pyłu wręcz idealnie wygładzone ściany niczym lustro, nie wyobrażam sobie już innej firmy do dalszych prac remontowych w moim domu. Pan Jacek i jego Żona są przesympatycznymi ludźmi , życzliwe nastawieni do klienta,służą doradztwem , solidna, rzetelna firma, którą bez wahania polecam innym!!! Dziękuję:)

Marcin
29-08-17, 21:05
Jacek, bo znamy się już lat 9, to solidna firma. W całości przygotował łazienkę u siostry, 6 lat temu u Nas w pierwszym mieszkaniu i teraz zakończył pracę w Naszym nowym domu. Za każdym razem jakość i termin dowiezione są bez zarzutu i nie wyobrażam sobie by komukolwiek innemu powierzyć remont. Polecam i dziękuję.

Anna i Jacek
16-08-17, 10:50
Kiedy szukaliśmy ekipy budowlanej do przeprowadzenia remontu domu, pytaliśmy znajomych czy mogą nam kogoś polecić. Wszyscy twierdzili, że do chwili obecnej nie spotkali fachowców godnych polecenia , gdyż zwykle zawodzili ich na jakiejś lini. Firmę Pana Jacka znaleźliśmy przez internet .Po oględzinach i pomiarach oraz ustaleniu zakresu prac wskazał nam bardzo rozsądną kwotę za wykonanie prac( która nie uległa zmianie ) . Pan Jacek wraz z Żoną z którą pracuje, przeprowadzili remont szybko, rzetelnie , nigdy nie przekroczyli wyznaczonego terminu. W najwyższym standardzie wykonali prace glazurnicze, podwieszany sufit i ścianki karton-gipsowe tworząć nam nowe pomieszczenie , położyli panele podłogowe wraz z listwami przycinanymi perfekcyjnie pod kątem oraz wymalowali całe wnętrze domu. Pan Jacek zaproponował i wykonał również tynk dekoracyjny przy schodach. Jesteśmy zachwyceni jakością wykonanych prac oraz przystępną ceną. Dlatego z przyjemnością i pełnym przekonaniem , polecamy firmę Pana Jacka wszystkim znajomym i Państwu.

Asia
26-05-17, 12:31
Z przyjemnością rekomenduję firmę Pana Jacka i jego Żony jako solidną, rzetelną i terminową.
Firma podjęła się remontu mieszkania w stanie deweloperskim: wykonanie prac glazurniczych; prac hydraulicznych; tzw. biały montaż; wykończenie ścian- gładzie gipsowe, malowanie, powieszane sufity, stawianie ścianek działowych; przeróbki elektryczne i wiele innych prac a to wszystko w jak najwyższym standardzie!!!!
Niezwykle ważny był dla mnie fakt, iż Pan Jacek służył fachową poradą, popartą bogatym doświadczeniem.
Zawsze mogłam na Nich liczyć i co bardzo ważne przy takiej inwestycji, zaufanie było w 100%.
POLECAM GORĄCO - BĘDZIECIE PAŃSTWO ZADOWOLENI !!! 

Barbara
21-05-17, 13:53
Kolejny raz pan Jacek z żoną remontowali nam dom. Prace zostały wykonane w terminie, solidnie i fachowo. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam.

Maria i Grzegorz
07-05-17, 18:52
Dziękujemy Panu Jackowi, który wraz z żoną (firma REMONTUJ) wykonał prace wykończeniowe w naszym nowym mieszkaniu w stanie deweloperskim przy ul. Smolnej w Poznaniu. Prace dotyczyły kompleksowego zrobienia łazienki (łącznie z montażem szafki z umywalką, wentylatora, suszarki sufitowej, lustra i oświetlenia), wykonania zabudowy przysufitowej płytą g/k ciągu wentylacyjnego z okapu kuchennego, przygotowania i malowania wszystkich pomieszczeń, przesunięcia gniazdek elektrycznych. Całość prac została wykonana bardzo profesjonalnie, solidnie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami oraz terminowo. Z całą odpowiedzialnością polecamy usługi tej bardzo rzetelnej firmy.

Wioletta
19-04-17, 06:43
Fachowiec godny polecenia. Solidnie, sprawnie i czysto :) Malowanie, elektryka, stawianie ścianki działowej , kafelki .Praca wykonana fachowo i w terminie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam Pana Jacka !

Jędrzej_Luboń
27-03-17, 14:00
Polecam z czystym sumieniem usługi Pana Jacka. Jest on rzeczowym, kompetentnym i doświadczonym fachowcem, które swoje prace wykonuje rzetelnie i dokładnie.
Pan Jacek w marcu br. wykonywał u mnie min. gipsowanie, malowanie, kładzenie wykładziny, montaż listew przypodłogowych, szpachlowanie, szlifowanie ścian. Ze wszystkich tych prac wywiązał się wzorowo i przykładnie.

Agata i Łukasz
03-01-17, 08:40
Polecamy w 100%. Pan Jacek wykonuje wszelkie prace remontowe i każda z nich jest wykonana czysto i dokładnie, o co nam najbardziej chodziło. Szczerz doradzi w dylematach remontowych. Warunki ustalone odnośnie ceny i wykonanych prac jasne i bez późniejszych zaskoczeń. Gorąco Polecamy

Łucja
06-11-16, 20:25
W dzisiejszych czasach na rynku remontowym jest dużo tzw pseudofachowców. Jednak Pan Jacek okazał się bardzo dobrym fachowcem. Wszystkie opinie powyżej bardzo dobrze go opisują. Nie pali papierosów co dla mnie było bardzo ważne, bo jestem astmatyczką. Wykonał u mnie kompleksowo remont domu jednorodzinnego tzn. gipsowanie i malowanie ścian, przebudowa ścianek działowych, stworzył wg swojego pomysłu bardzo ciekawe sufity podwieszane, zabudował wnękę tworząc szafę wnękową. Wykonał całkowity
remont łazienki łącznie z wymianą starych rur. Płytki położone wg projektu bez żadnych zastrzeżeń. Dodatkowym atutem ,co bardzo mile mnie zaskoczyło był porządek jaki po sobie zostawił. Ale też w trakcie remontu sprzątał po sobie na bieżąco używając własnego odkurzacza i mopa. :) Dodatkowo płatna była usługa sprzątania gruntownie całego domu wraz z myciem okien przez żonę Pana Jacka. Cena usług była adekwatna do wykonanej pracy. Także z czystym sumieniem polecam.

Ilona
07-08-16, 10:44
Pan Jacek przeprowadził remont u mnie w mieszkaniu na przełomie czerwca/lipca, mianowicie m.in. kładł płytki oraz panele, stworzył wspaniałą łazienkę, zrobił kilka sufitow podwieszanych, pięknie wygipsował ściany. Najważniejsze jest to, że jest punktualny, nie pali i nie pije, sprząta po sobie. Mistrz w swoum fachu. Gorąco polecam!

Barbara
05-08-16, 14:01
Korzystałam z usług p.Jacka w zakresie malowania i prac naprawczych wynikających z użytkowania domu. Napiszę tylko: mistrz w swoim fachu.

Beza
19-06-16, 13:14
Z usług Pana Jacka korzystaliśmy już nie pierwszy raz. Wszystkie prace remontowe wykonane z wielką dbałością i solidnością o każdy detal i szczegół. Bardzo dobry fachowiec. Wszystkim polecam.

KASIA I TOMEK
04-06-16, 20:10
Pan Jacek wykonywał u nas wiele prac remontowych, począwszy od malowania, szpachlowania,tynkowania, kładzenia paneli kończąc na kładzeniu płytek w łazience.Każda z tych prac wykonana bez najmniejszego zarzutu.Pan Jacek doradzał nam w różnych kwestiach i zawsze efekt był taki jakiego oczekiwaliśmy.Solidna firma a Pan Jacek rzetelny,uczciwy, z wysoką kulturą osobistą.Polecam.

Baeta
08-04-16, 17:08
Malowanie mieszkania przeprowadzone szybko i profesjonalnie, nie ma żadnych zacieków, przebarwień. Gipsowanie i szpachlowanie również bez zastrzeżeń. Polecam

Waldek
17-03-16, 20:02
Pan Jacek to dobry i solidny fachowiec. Przeprowadził remont mojej niewielkiej łazienki. Wymienił fachowo instalacje (wymiana rur) wyrównał moje krzywe ściany, położył na nie płytki osadził półkę. Zamontował prysznic, krany (biały montaż). Widząc jego zaangażowanie oraz dokładność zleciłem mu jeszcze wykonanie podwieszanego sufitu w pokoju z oświetleniem. Wyszło super. Wszystkim moim znajomym z czystym sumieniem go polecam.

Monika i Mateusz
14-03-16, 20:12
Fachowo, dokładnie, punktualnie, szybko. Żadnych ukrytych kosztów!, wszystko zgodnie z umową, w gratisie wskazówki na dalsze etapy remontu i ciekawe pomysły zagospodarowania nietypowych miejsc.

Małgorzata
05-01-16, 17:01
Nigdy w życiu nie trafiłam na takiego fachowca, ogromnie polecam p. Jacka. Solidnie wykonana praca, bez skaz. Punktualny i sympatyczny, swoje zadanie wykonuje ekspresowo i precyzyjnie.
Pan Jacek podwieszał nam sufit oraz malował i gipsował, rewelacyjnie wyszło i to za wyśmienitą cene! Jak najbardziej polecam.

Gość
29-12-15, 12:26
Pan Jacek to świetny fachowiec. Wykonuje prace szybko, solidnie, bardzo czysto i dokładnie. Bardzo punktualny i rzetelny. Zdecydowanie polecam ;-)

Piotr
27-11-15, 19:59
Zdecydowanie polecam, Jacek robił u mnie remont dużego domu jednorodzinnego, zakres prac ogromny, murowanie, gipsowanie, szlifowanie, ocieplanie, sufit podwieszany, obróbka okien, wstawienie wszystkich parapetów wewnętrznych, wstawienie i obrobienie drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, płytki w jednej z łazienek, korytarzu i spiżarni, malowanie, zrobił mi nawet super szafę z drzwiami przesuwanymi i pewnie całą masę rzeczy o których zapomniałem, co ciekawe przez chyba z 10miesięcy ani razu nie było sytuacji żeby coś było do poprawki. Wykonuje swoją pracę jakby to robił dla siebie. Przez cały ten czas codziennie punktualnie, solidnie, nie było sytuacji że się nie zjawiał w pracy bo szedł na kilka dni do kogoś innego. Podczas remontu przewinęło się kilka ekip robiących rożne rzeczy i tylko Jacka praca i postawa nie budziła zastrzeżeń. Pochwalić też należy płytkarskie zdolności, wszystko idealnie równe i bezbłędnie wykonane. Zdecydowanie polecam, nie zawiedziesz się bo to prawdziwy profesjonalista

Agnieszka
03-11-15, 11:54
Pan Jacek od wielu lat pomaga nam w remontowaniu domu – w kompleksowym remontowaniu. Wylewał podłogi, wyrównywał ściany, zakładał sanitariaty, a przede wszystkim kładł w całym domu płytki, zarówno na podłogach jak i ścianach. Lepszego płytkarza w mieście nie ma! Wszyscy nasi znajomi są pod wrażeniem równiuteńkiego ułożenia płytek, można zaobserwować na ich twarzach wyraz uznania i niezbyt miło doświadczeni przez tzw. „fachowców” przyznają, że tak dobrej roboty jeszcze nie widzieli. Zawsze kiedy p. Jacek u nas coś robi, sąsiedzi zaraz po skończonej pracy go nam „podbierają”, i to chyba najlepiej świadczy o solidnej pracy p. Jacka. Zawsze czysto i dokładnie – precyzja wręcz chirurgiczna. Podczas remontów zawsze byliśmy w domu obecni, bo nie mieliśmy gdzie się z dzieckiem na ten czas przeprowadzić i dlatego doceniamy, że mimo ogromu prac, które musiał p. Jacek wykonać, zawsze starał się, żeby zorganizować je w sposób najmniej uciążliwy i bezpieczny dla mieszkańców.

A i J

Gość
25-09-15, 16:57
fachowiec w 100%-dobrze i dokładnie wykonana robota.Co do zakresu wykonywanych prac nie ma dla niego rzeczy niemożliwych(u mnie układał płytki,robił zabudowę i malował)

DA
25-09-15, 16:49
Pan Jacek wykonywał u nas remont łazienki. Płytki położone bez zastrzeżeń, biały montaż wykonany bez problemowo. Czysto i fachowo. Polecam w 100%

Marcin i Kasia J.
19-09-15, 09:27
Fachowo wykonana usługa (kładzenie płytek- korytarz, kuchnia, łazienka, podwieszanie sufitu, jak i również montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych) za niewygórowaną kwotę. Ponad to fachowca cechuje wysoka kultura osobista i miłe usposobienie. Polecamy!

 

 

Facebook
Instagram